Czytaj Więcej...
Schowaj

Design Studio

Lokalizacja: Wrocław
Powierzchnia: 60m2
Czas trwania projektu:
Lipiec – Wrzesień 2009
W jakim miejscu najlepiej nam się pracuje, tworzy i odpoczywa?
Niewątpliwie takich wnętrz może być wiele. Przecież każdy z nas jest inny.
Każdy z nas wymaga innego nastroju, innej funkcji wnętrza, innej przestrzeni. Nazwa "studio", oznacza przestrzeń otwartą - dlatego nie ma tu nadmiaru drzwi i podziałów. Przestrzenie są otwarte i połączone ze sobą w łagodny sposób. Każdy może czuć się tu swobodnie i pracować tak, jak lubi.
Zachowana przestrzeń wnętrza, mimo iż jest przełamana podwieszonymi sufitami dodaje ekspresji temu miejscu. Monochromatyczne odcienie szarości - od bieli po grafit stwarzają wrażenie stabilności i pewności siebie, jakiej potrzeba architektom nie tylko w podejmowaniu decyzji projektowych, ale także stanowczości przy rozmowie z klientem. Współgrająca biel szklanych szafek dodaje charakteru, elegancji i zdecydowania, natomiast wkomponowana w te stonowane kolory zieleń - uspokaja i dodaje energii.
W miejscu takim jak to, pracuje się od rana do wieczora. Wczesną porą odbywają się tu rozmowy przy kawie i przygotowania do nowego dnia, w południe odbywa się tu praca nad projektami - słychać wertowanie katalogów i magazynów wnętrzarskich, odbywają się tu także spotkania z inwestorem, podczas których wspólna burza mózgów przynosi często zdumiewające efekty.