Czytaj Więcej...
Schowaj

MS Iwiny

Lokalizacja: Wrocław, Iwiny
Powierzchnia: 65m2
Czas trwania projektu:
Marzec – Listopad 2011
Projekt nowoczesnego i prostego w formie domu jednorodzinnego obejmował salon z kuchnią i jadalnią oraz dwie łazienki – dziecięca oraz małżeńska.
Wyposażenie oraz stylistyka domu była projektowana pod indywidualne życzenie naszych inwestorów, którzy byli bardzo zaangażowani we wspólne tworzenie projektu. Projekt miał być wykonany z użyciem dobrych materiałów, lecz z wykorzystaniem rozsądnych nakładów finansowych.
Wnętrze strefy dziennej jest otwarte – połączone z kuchnią i jadalnią – jest to jedna przestrzeń wydzielona jedynie podziałami w posadzce oraz w suficie. Ponadto w projekcie użyto mebli projektowanych na zamówienie oraz lamp polskich młodych projektantów (np. Tabanda – lampa nad wyspą). Jasna stonowana kolorystyka wnętrza z użyciem tynku imitującego beton, frontów na wysoki połysk oraz drewnianej podłogi czy kominka „kozy” sprawia, że przestrzeń dzienna domu jest nowoczesna, a jednocześnie ponadczasowa.
Bardzo ważnym elementem projektu była ergonomia i funkcjonalność wnętrza – począwszy od odpowiedniego doboru wygodnej kanapy, specjalnie zaprojektowanego regału z biurkiem na komputer, aż po indywidualnie zaprojektowane sceny świetlne. Wszystko to sprawia, iż projekt jest bardzo indywidualny i dopasowany na miarę potrzeb mieszkańców domu.
Rzadko kiedy zdarza się aby łazienka dzieci projektowana była w 100% dla dzieci – tu nasi inwestorzy zdecydowali się na taki ruch! Kafle dobrane z kolekcji Steuler Luis and Ella sprawiają, że pomieszczenie jest żywe i zabawne.
Za powstanie tak oryginalnego projektu dziękujemy przede wszystkim inwestorce Pani Magdzie, która była bardzo zaangażowana we współpracę i jeszcze bardziej wymagająca!